Meble dla graczy

0
2900

Pasjonaci gier komputerowych mają swoje ulubione akcesoria i gadżety. Producenci wręcz prześcigają się w projektowaniu wyposażenia przeznaczonego specjalnie dla gamerów. Oprócz elektroniki, coraz częściej pojawiają się też inne elementy wyposażenia, na przykład meble. Czym zatem powinny się odznaczać?

Gamingowy design

Pod hasłem gamingowego designu można rozumieć wygląd nowoczesny, w ciemnej kolorystyce, z wyrazistymi, niewielkimi elementami dekoracyjnymi. Z reguły nawiązują one do konkretnych tytułów albo cechują się prostą, geometryczną formą o zaostrzonych kształtach. Oprócz samego wykonania i barw, gamingowy charakter objawia się także w zastosowaniu materiałów takich jak stal i tworzywa sztuczne. Ich połączenie, a także proste, minimalistyczne wręcz formy, to kolejne cechy odznaczające produkty dla graczy.

Od tych reguł nie odbiegają meble zaprojektowane z myślą o graczach. Wykorzystują one nowoczesne, wysokiej jakości materiały i utrzymują spójną formę, tworząc interesujące komplety. Doskonałym przykładem takiego wyposażenia są produkty marki PRO-GAMER.

Biurka dla graczy

Czym powinno charakteryzować się biurko przeznaczone dla gamera? Poza odpowiednim designem, istotna jest stabilność konstrukcji oraz funkcjonalność. W pierwszej kolejności powinno zapewniać odpowiednią ilość miejsca, aby gracz mógł swobodnie przy nim zasiąść i spędzić długie godziny w komfortowej pozycji. Z tego powodu biurka PRO-GAMER zostały pozbawione boków i wspierają się na stosunkowo cienkich, stalowych nogach, zapewniając dużą przestrzeń dla nóg. Również ich obszerne blaty są przewidziane do długiej rozgrywki lub pracy. Pozwalają na swobodne ułożenie wszystkich niezbędnych akcesoriów, w czym pomagają dodatkowe uchwyty. Zaokrąglone brzegi to z kolei wygodna podpora dla rąk.

biurko gamingowe

Zazwyczaj dużym problemem osób spędzających wiele godzin przy komputerze są splątane, zajmujące miejsce i zawadzające kable. W najnowszych biurkach pomyślano jednak i o tym – nogi są puste w środku i pozwalają na przeprowadzenie wszystkich przewodów tamtędy, a dla listwy zasilającej przewidziana została półeczka. Dzięki temu całe miejsce pozostanie estetyczne i wygodne.

Fotele dla graczy

Drugim, równie istotnym elementem wyposażenia gamerskiego pokoju jest fotel. PRO-GAMER również w tym przypadku dba o odpowiedni wygląd, a przy tym o komfort i zdrowie graczy. Fotele gamingowe z linii Hard zostały stworzone dla najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowano je, czerpiąc pomysły z wygodnych foteli samochodowych, są więc przestronne i odpowiednio miękkie. Wypełnienie z zimnej pianki zapewnia komfort, a jednocześnie nie odkształca się, dzięki czemu przez długi czas pozostają równie wygodne. Niemniej istotny jest system blokowania oparcia, pozwalający na ustawienie go w odpowiedniej pozycji. Dzięki tej opcji oraz jego wyprofilowaniu i wysokim zagłówkom, fotel gwarantuje dobrą podporę dla kręgosłupa. Przyczynia się tym samym do zdrowia gracza. Wszystkie te cechy sprawiają, że nawet długie wirtualne batalie będą odbywały się w komfortowych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here