Najpopularniejsze gry na PC

Rozwój gier na PC w ostatniej dekadzie przybrał zawrotnego tempa. Najnowsze tytuły wykorzystują maksymalnie możliwości współczesnych komputerów i oferują niezwykle imponującą grafikę, a także rozbudowane światy, z których gracz może korzystać. Wśród setek gier wydawanych na PC są jednak tytuły, które cieszą się największą popularnością ze względu na swoje parametry. Najpopularniejsze gry na PC często różnią się od siebie radykalnie, choćby trybem rozgrywki. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę decydując się na zakup konkretnego tytułu.

Na co zwrócić uwagę w grach na PC?

Najpopularniejsze gry na PC nie stają się hitami przez przypadek. Zazwyczaj mają podobne cechy pod różnymi względami. Najistotniejsze z nich to:

  • pochodzą od studia, które ma dobrą renomę i uznane gry na koncie,
  • mają rozbudowaną i ciekawą fabułę,
  • charakteryzują się dobrą grafiką i efektami dźwiękowymi,
  • mają wysoki poziom grywalności,
  • są wymagające dla gracza.

Gry, które mają powyższe cechy, są w stanie wciągnąć graczy na długie godziny. To, czy gra jest warta zainteresowania, można ocenić po dotychczasowych recenzjach i opiniach graczy, co warto zrobić przed zakupem jedne z najpopularniejszych gier na PC. Jeżeli szukasz gier na PC, to koniecznie zapoznaj się z encyklopedą gier serwisu Gram.pl, która jest dostępna na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/pc/. Tam z powodzeniem można znaleźć opisy i opinie dziesiątek uznanych przez graczy tytułów.

Najpopularniejsze gry na PC – co wybrać?

Jednym z najpopularniejszych tytułów ostatnich lat stał się zdecydowanie Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ta gra od znanego nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie CD Projekt RED miała premierę w 2015 roku, ale od tamtego czasu nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest uznawana za jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Największą zaletą tej gry według graczy jest to, że ma bardzo wiele wariantów fabuły i wątków pobocznych, co sprawia, że jest niezwykle ciekawa i przede wszystkim wciągająca.

Kolejny z najpopularniejszych tytułów to Cyberpunk 2077. Ta gra, co prawda budzi wiele kontrowersji, ale pomimo wielu zarzutów nadal jest uznawana za bardzo dobrą produkcję, nad którą można spędzić wiele godzin. Dopracowana grafika i koncepcja osadzenia gry w dalekiej przyszłości sprawia, że gra ma swój niepowtarzalny klimat, a gracz jest w stanie wciągnąć się w coś, czego jeszcze do tej pory nie widział.

Wśród najpopularniejszych gier na PC nie może też zabraknąć klasycznego tytułu, takiego jak FIFA 21. Kolejna odsłona tytułu EA Sports oferuje o wiele bardziej realistyczne odwzorowanie zachowania graczy na boisku, a także ulepszoną inteligencję wirtualnych przeciwników. Dodatkowo posiada ona tryb Kariery, nad którym gracze będą mogli spędzić długie godziny gry. Nie może też zabraknąć trybu multiplayer, który w przypadku każdej odsłony FIFA’y cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Według doświadczonych graczy edycja 21 jest najlepsza ze wszystkich dotychczasowych również dzięki wielu nowościom, których nie było w poprzednich wersjach gry.

Jeżeli szukasz gier na PC, to koniecznie zapoznaj się z encyklopedą gier serwisu Gram.pl , która jest dostępna na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/pc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here