Jaką myszkę do gier kupić

Wybór odpowiedniej myszki do gier komputerowych to nie lada wyzwanie dla gracza lub też jego bliskich, którzy chcą sprawić mu przyjemność kupując prezent. Podświetlana, bezprzewodowa, optyczna, laserowa – tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi.  Zapoznaj się z porównaniem oraz ofertą na https://www.oleole.pl/myszy-komputerowe,podswietlane-elementy!tak.bhtml, a następnie sam wybierz tę, która najbardziej Cię zainteresuje. Zaczynamy!

  1. A4tech Bloody J95 RGB Pixart
  2. SteelSeries Sensei Ten
  3. Podsumowanie

A4tech Bloody J95 RGB Pixart

Myszka A4tech Bloody J95 RGB Pixart to prawdziwa mysz dla gamerów! Mysz charakteryzuje się połączeniem przewodowym, co jest niezwykle ważne dla wytrawnych graczy. Dlaczego? Jak zapewne wiesz, sprzęt lubi nam płatać różne figle w najmniej oczekiwanych momentach. Myślę, że nikt nie chciałby, aby jego sprzęt (komputer, myszka do gier czy cokolwiek innego) odmówiło posłuszeństwa z powodu rozładowania baterii w najważniejszym momencie rozgrywki. Myszka przewodowa to gwarancja, że ten sprzęt po prostu Ci się nie rozładuje. Kolejna niezwykle ważna kwestia dotyczy ilości klawiszy – wiadomo, im więcej tym lepiej. Myszka A4tech Bloody J95 RGB Pixart posiada aż 9 klawiszy! Dzięki temu różne niezbędne funkcje podczas gry będziesz mieć pod ręką. Dosłownie i w przenośni. Zasięg myszki to aż 1,8 m. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać myszką po całym biurku czy stoliku i właściwie do zera zmniejszasz ryzyko, że myszka zaplącze się i zablokuje w trakcie Twojej gry. Podświetlane elementy nadadzą jej designerskiego wyglądu, a Ty sam będziesz zadowolony z wyglądu swojego sprzętu. Ostatni, jednak nie najmniej ważny punkt dotyczący opisu myszy A4tech Bloody J95 RGB Pixart, określa czułość myszki. Czułość A4tech Bloody J95 RGB Pixar wynosi 5 000 dpi, ponieważ jest to mysz optyczna.

SteelSeries Sensei Ten

Co musisz wiedzieć o myszy SteelSeries Sensei Ten? Przede wszystkim to, że jest również myszką przewodową. Podobnie jak A4tech Bloody J95 RGB Pixart zmniejsza się więc ryzyko wyczerpania baterii, ponieważ mysz jest na stałe podłączona do komputera. Kabel jest nieco dłuższy w myszy SteelSeries Sensei Ten, jednak różnica jest dosyć nieznaczna, ponieważ wynosi dwadzieścia centymetrów. Liczba klawiszy również jest zbliżona, ponieważ jest ich 8. Znaczna różnica dotyczy jednak czułości myszy SteelSeries Sensei Ten – jest ona bowiem znacznie większa. Czułość myszy optycznej SteelSeries Sensei Ten wynosi aż 18 000dpi! Tak więc ta mysz znacznie bardziej nadaje się dla graczy gier zręcznościowych, w których precyzja może mieć decydujące znaczenie dla wyniku ostatecznego rozgrywki lub meczu. Również waga myszy zasługuje na chwilę uwagi J Mysz SteelSeries Sensei Ten to ciężar 92 gramów, co jest idealna wagą dla wytrawnych graczy.

Podsumowanie

Jak widzisz, myszy mogą się od siebie różnic subtelnymi niuansami, dlatego tez dobrze jest zapoznać się z wadami i zaletami myszy gamerskich, aby znaleźć tę najodpowiedniejszą. Myszy mogą różnić się ilością klawiszy, programowalnością klawiszy, podświetleniem, czułością czy nawet wagą. Doskonale widać to na przykładzie A4tech Bloody J95 RGB Pixart oraz SteelSeries Sensei Ten. Jeśli decydujesz się na kupno nowej myszki, zastanów się, czego od niej wymagasz. Jeśli natomiast Twoja myszka do gier ma być przeznaczona na prezent, może dobrym pomysłem jest dopytać się gracza o jego preferencje? W ten sposób i on, i Ty będziecie zadowoleni, a prezent z pewnością będzie służył przez kilka ładnych lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here