Jaki rodzaj sylikonowego etui wybrać?

0
1660

Elastyczne etui na telefon to jeden z najtańszych i jednocześnie niezwykle skutecznych sposobów na ograniczenie ryzyka przypadkowego uszkodzenia cennego sprzętu, poprawy komfortu jego codziennej obsługi i modyfikacji jego wyglądu. W takich serwisach jak https://caseroom.pl znajdziemy wiele rodzajów sylikonowych etui wykonanych z elastycznego tworzywa TPU. Najczęściej są to klasyczne etui typu nakładka, które można zdobić na wiele oryginalnych sposobów.

Etui transparentne

Przezroczysty pokrowiec na telefon to najbardziej klasyczny i jednocześnie jeden z pierwszych powszechnie stosowanych sposobów na zabezpieczenie telefonu komórkowego przed ryzykiem uszkodzenia. Pomimo upływu wielu lat transparentne pokrowce wciąż cieszą się dużą popularnością wśród wielu grup użytkowników. Taki pokrowiec zanadto nie ingeruje w oryginalny wygląd urządzenia, a dość skutecznie chroni je przed zabrudzeniami czy drobnymi rysami, jakie mogą pojawić się na powierzchni jego obudowy. Serwis https://caseroom.pl zapewnia możliwość dodatkowego ozdobienia wybranego fragmentu powierzchni przezroczystego etui do telefonu kolorową grafiką, napisem lub zdjęciem, co zwiększa jego unikalność i pozwala dopasować etui do indywidualnych upodobań każdego odbiorcy.

Etui jednokolorowe i kolorowe

Alternatywą dla przezroczystych pokrowców do telefonów są modele wykonane z barwionego tworzywa sztucznego. Są to pokrowce jednokolorowe, które ewentualnie można ozdobić niewielką grafiką czy napisem oraz etui kolorowe, na których całej powierzchni nadrukowano jakąś fotografię lub innego rodzaju obraz. Serwis internetowy https://caseroom.pl oferuje możliwość samodzielnego zaprojektowania etui sylikonowego. Wystarczy wybrać model telefonu, dla którego takie etui ma zostać przygotowane, a następnie korzystając ze specjalnego kreatora, wskazać pożądany szablon i grafiki, które mają zdobić jego powierzchnię. Co ciekawe, takie etui można przygotować również z samodzielnie wykonanego zdjęcia. Dobrym pomysłem może być zdjęcie bliskiej osoby lub pamiątkowa fotografia z ostatnich wakacji.

Inwestycja w elastyczne etui wykonane z tworzywa o właściwościach podobnych do sylikonu to sprawdzony sposób, by zmniejszyć ryzyko szybkiego uszkodzenia telefonu, porysowania jego obudowy lub jej trwałego zabrudzenia. Jeśli zdecydujesz się na takie zabezpieczenie, możesz wybierać pomiędzy pokrowcami transparentnymi i jedno- lub wielokolorowymi. W tym ostatnim przypadku możesz nawet zamówić pokrowiec ozdobiony samodzielnie wykonanym przez siebie zdjęciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here