Polecaj i zarabiaj z Orange – bonusy od operatora za polecanie usług

Coraz częściej operatorzy komórkowi, aby pozyskać nowych klientów, promują polecanie swoich usług znajomym. Sprawdziliśmy, jak działa program lojalnościowy Orange „Polecaj i zarabiaj”. Z artykułu dowiesz się, jakie bonusy oferuje Orange za polecaniu usług oraz kto i w jaki sposób może je zdobyć.

Co wyróżnia system bonusów w Orange?

Program lojalnościowy Orange „Polecaj i zarabiaj” z kilku względów wypada całkiem atrakcyjnie na tle innych tego typu rozwiązań. Co ciekawe, żeby polecać usługi, nie musisz nawet być klientem operatora. Wystarczy założenie konta, które posłuży Ci do odbioru nagrody. Możesz też wysłać rekomendację zarówno osobie fizycznej, jak i małej lub średniej firmie.

Przede wszystkim jednak za polecenie usługi Orange otrzymujesz wysoki bonus – nawet 150 złotych – który możesz wypłacić na rachunek bankowy. Nie musisz wydać nagrody na produkty Orange, a żeby je otrzymać, nie musisz nic kupować. Wystarczy, że znajomy lub firma zakupi przez internet polecaną przez Ciebie usługę, klikając w link, który jej wyślesz.

Warto natomiast pamiętać, że w programie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.  „Polecaj i zarabiaj” w Orange obowiązuje wyłącznie przy zawieraniu nowych umów, więc nie dotyczy sytuacji, gdy osoba lub firma, której polecasz usługę, już z niej korzysta i chce przedłużyć umowę.

Jak działa program lojalnościowy Orange?

Program lojalnościowy Orange jest bardzo prosty i wygodny. Aby dostać bonusy od Orange, wystarczą tylko 4 proste kroki.

 1. Wybierz usługę, którą chcesz polecić. Do wyboru masz abonament komórkowy, a także internet stacjonarny i mobilny. Możesz polecać zarówno usługi w wariancie dla klientów indywidualnych, jak i dla małych oraz średnich firm.
 1. Zdecyduj, kto dostanie bonus. Orange daje Ci 3 możliwości:
 • nagroda w całości może trafić do Ciebie;
 • pieniądze zostaną podzielone równo pomiędzy Ciebie i osobę, której polecasz usługę;
 • całość nagrody może dostać Twój znajomy.
 1. Wyślij link polecający. Wybierz e-mail, komunikator WhatsApp lub serwisy Twitter albo Linkedin. Możesz też skopiować link i przesłać go znajomemu w dowolny inny, wybrany przez Ciebie sposób.
 1. Gdy Twój znajomy kupi usługę za pomocą otrzymanego przez Ciebie linku, dostaniesz informację na podany adres mailowy. Po 8 tygodniach gotówka trafi na wybrane konto Orange, z którego można ją wypłacić na rachunek bankowy.

Szczegółową instrukcję, jak krok po kroku polecić usługę w Orange i zgarnąć bonus znajdziesz w poradniku przygotowanym przez operatora (sprawdź: https://www.orange.pl/poradnik/swiat-orange/polecaj-i-zarabiaj-poznaj-blizej-program-lojalnosciowy-orange/). Z artykułu dowiesz się, jak dokładnie wygląda procedura zarówno dla osoby polecającej usługi, jak i tej, która skorzysta z polecenia. Aktualna lista usług, które możesz polecić wraz z bonusami Orange za polecenie jest z kolei dostępna na stronie programu lojalnościowego: https://www.orange.pl/view/polecajzarabiaj.

Polecenia oraz bonusy w Orange Flex

Program lojalnościowy Orange nie obejmuje usługi Orange Flex. Jeśli z niej korzystasz, również możesz jednak zarobić, polecając ją znajomym. Jak to zrobić? Wystarczą 4 proste kroki, a zarówno Ty, jak i nowy użytkownik otrzymają bonus za polecenie Orange Flex: https://flex.orange.pl/promocje.

 1. Pobierz aplikację mobilną i aktywuj wybrany plan taryfowy.
 2. Wyślij kod polecający do swojego znajomego.
 3. Znajomy aktywuje usługę Orange Flex, wpisując przy tym otrzymany kod w aplikację.
 4. Uruchom procedurę zwrotu, żeby otrzymać dodatkowe środki.

Bonus w Orange Flex to 50 złotych dla Ciebie i 50 zł dla osoby, której polecasz usługę. Pieniądze trafią jednak na Wasze konta Orange Flex i nie można ich wypłacić na rachunek bankowy. Żeby je otrzymać, zarówno Ty, jak i Twój znajomy musicie od momentu polecenia korzystać z usługi przez minimum dwa miesiące.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here