Portfele na telefon?

Telefon, portfel, karty, gotówk. Jak często denerwujemy się taką ilością rzeczy, które musimy mieć przy sobie? Jest na to proste rozwiązanie, portfel w stylu smart.

Etui na telefon, które osłania aparat i pomaga trzymać w nim gotówkę, dokumenty, karty płatnicze, a w niektórych modelach również zdjęcie bliskich, są proponowane od dawna. Mamy możliwość wybierać spośród różnych produktów, zrobionych często z ekskluzywnych tworzyw, o różnorakiej konstrukcji. W zależności od oczekiwań każdy musi wyszukać coś dla siebie.

Oczywiście nikogo nie może zaskakiwać, że spory wybór posiadają właściciele telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Fani androidowych produktów także mogą wyszukać coś dla siebie.

D.Bramante 1920 Lynge

Ten model etui proponuje praktyczną konstrukcję. Pozwoli na schowanie dowodu osobistego, prawa jazdy, karty płatniczej, umożliwia schowanie zdjęcia za przezroczyste okienko.

Producent zatroszczył się, by realne okazało się prowadzenie rozmów głosowych, w czasie gdy telefon jest schowany w etui za sprawą otworu dla głośnika rozmów we frontowej klapie, a dodatkowo dzięki magnetycznemu casowi, który prosto można odhaczyć od okładki portfela, co gwarantuje komfort używania telefonu. Etui zrobione z autentycznej skóry.

Prezentuje się wspaniale, a charakteru przydaje mu niesamowita faktura prawdziwej skóry. Za taką jakość musimy sporo zapłacić. Portfel ten kosztuje 200 zł.

StilGut Italian Wallet

Ta propozycja jest dla osób, które szukają solidnej roboty z odpowiedniej jakości tworzywa. Skórzane etui będzie dostępne w różnych ciekawych kolorach. Konstrukcja w tym wypadku będzie stała. Nie mamy szansy odpięcia case’u z okładki. Jest sporo osób, które lubią ten typ. Bez otwierania frontowej klapki możemy podłączyć telefon do ładowarki czy kabla, ale też swobodnie rozmawiać. Wewnątrz możemy schować dokumenty, karty płatnicze i gotówkę. Zapłacimy za niego ok. 150 zł.

Case-Me portfel

Jest to ciekawa cenowo oferta, która jest bardzo funkcjonalna. Producent oferuje całkowitą funkcjonalność portfela z prawdziwego zdarzenia, z bardzo dobrze zrobionym etui na telefon, który możemy nosić z portfelem, albo wypiąć go za pomocą magnetycznego mocowania. Portfel ten ma miejsce na zdjęcia, plastikowe karty oraz banknoty, a także miejsce na monety. Proponowany będzie w trzech kolorach. Case na telefon, jest obszyty skórą oraz prezentuje się bardzo dobrze. Cena to 100 zł.

Guess Folio Case

Niesamowicie stonowane i minimalistyczne etui typu portfel, przygotowała modowa marka Guess. Polikarbonowa wkładka świetnie jest dobrana do telefonu, a w zabezpieczającej ekran osłonce jest miejsce na trzy przegródki, dla plastikowych kart.

Portfele na telefon?

Etui prezentuje się atrakcyjnie, a do tego dla wielu osób ważne jest sporej wielkości, rzucające się w oczy logo tego znanego producenta. Pragnąć prowadzić rozmowę głosową, nie musimy mieć otwartej okładki. Producent zatroszczył się o otwór na kanał głośnika i słuchawki. Za produkt marki Guess płacimy 90 zł.

Decoded Leather Wallet Case

Holenderska marka Decoded to specjaliści w tworzeniu akcesoriów do elektroniki kieszonkowej z mocnych oraz naturalnych tworzyw odpowiedniej jakości. Etui marki Decoded typu portfel łączy wysoką jakości i wykończenie ze skóry, zamszu i alkantary.

W propozycji są portfele o dwóch konstrukcjach – z wkładką przyczepioną do okładki na stałe oraz z casem przymocowanym do okładki magnetycznie. W środku jest miejsce na plastikowe karty, dokumenty oraz banknoty. Jest też okienko na fotografię. Doskonale wykończony produkt otrzymamy za 300 zł.

Mercedes-Benz Real Leather Booktype Case

Sporo osób twierdzi, że marka Mercedes to synonim luksusu. Potwierdza to etui przygotowane dla tego producenta. Zrobione jest z naturalnej skóry. W środku jest miejsce na karty i banknoty. Jest też magnetyczne case. Rozmowy prowadzimy przy zamkniętej klapce, na której znajduje się logotyp Mercedesa. Jednak, cena to około 1000 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here