Power bank do iPhone’a?

Producenci montują coraz większe akumulatory, ale nie zezwalają one na długi czas działania przy intensywnym korzystaniu z urządzenia. W takiej sytuacji idealnym dopełnieniem iPhone’a jest power bank. A jaki power bank do iPhone’a kupić? Poniżej zaprezentuję parę ciekawych modeli.

Xiaomi Power Bank

Xiaomi to czołowy producent trudniący się sprzedażą power banków. Zewnętrzne baterie USB Xiaomi możemy nabyć w paru różnych wariantach pojemnościowych. Największym zainteresowaniem cieszą się te o pojemności 5000 mAh, 10 000 mAh i 20 000 mAh.

Oczywiście im większa pojemność, tym więcej razy naładujemy iPhone’a. Jeśli np. posiadamy iPhone’a 7, to posiadając do dyspozycji power bank 10 000 mAh, możemy teoretycznie w pełni naładować smartfon ok. 5 razy. Liczba dostępnych złączy USB różni się w zależności od modelu Xiaomi, który zakupimy. Jakie ceny? W zależności od pojemności Xiaomi Power Bank zakupimy w kwocie od ok. 50 do 250 zł.

ADATA P20000D

Następny wspaniały power bankiem, który sprawdzi się do iPhone’a, będzie ADATA P20000D. Jak nazwa pokazuje, akumulator od ADATA ma szansę się poszczycić pojemnością aż 20 000 mAh. Producent zaopatrzył swój sprzęt w wyświetlacz LCD, który powiadamia o stanie naładowania power banku. Jeżeli idzie o złącza, są tu dwa USB 2.0 Type-A i jedno USB micro-B. Według producenta prąd wyjściowy ma 2,1 A, co przełoży się na świetną prędkość ładowania smartfonu. ADATA P20000D ma też różne zabezpieczenia, np. przed zwarciem, przeładowaniem, zbyt wysoką temperaturą itp. Kwota? Ok. 110 zł.

VARTA Power Bank

VARTA to dosyć dobrze rozpoznawana firma w naszym kraju, ale przede wszystkim z produkcji akumulatorów samochodowych. Jak się okazuje, posiada także interesującą propozycję power banków. Pod tą marką nabędziecie m.in. power banki o pojemnościach 6000 mAh, 10 400 mAh i 16 000 mAh. W zależności od pojemności ich ceny wahają się między 60–120 zł. Urządzenie posiada dwa porty USB, które ładują prądem o natężeniu 2,4 A.

Power bank do iPhone’a?

Nie brakuje awaryjnej białej diody LED, która może posłużyć jako latarka. Stan naładowania jest pokazywany za pomocą wskaźnika z pięcioma diodami LED.

Huawei AP007

Świetnym nabytkiem okaże się być także power bank Huawei AP007. Huawei w naszym kraju słynie przede wszystkim z modemów i smartfonów, mimo wszystko należy zwracać uwagę także na power banki tej firmy. AP007 to koszt niecałych 100 zł, a jego pojemność to aż 13 000 mAh. AP007 w swojej konstrukcji nie jest skomplikowany. Ma dwa porty USB do ładowania i jeden port do napełniania akumulatora power banku. Jako sygnalizację stanu naładowania ma cztery diody LED.

TP-LINK TL-PB15600

Na koniec propozycja firmy TP-LINK, power bank opisany jako TL-PB15600. Ta kosztująca ok. 140 zł zewnętrzna bateria USB posiada pojemność 15 600 mAh. Do dyspozycji będą dwa porty USB, które mają szansę ładować prądem maksymalnym o natężeniu do 3 A. TP-LINK szczyci się, że wmontowane w power bank akumulatory litowo-jonowe są wytworzone przez koreańskiego producenta, firmę LG. Nie brakuje również awaryjnej latarki LED oraz wskaźnika naładowania posiadającego pięć diod LED.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here