ITH intensyfikuje działania na rynku kolokacji w Polsce

ITH, w pierwszych miesiącach 2023 roku, sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, wprowadzając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te świetnie współgrają z istniejącymi lokalizacjami na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Nowoczesna infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia sprawne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Rozbudowa naszej oferty kolokacji jest odpowiedzią na rosnące potrzeby przedsiębiorstw, które pragną dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Oferujemy elastyczność, która pozwala na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

ITH to spółka, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług ICT dla biznesu, takich jak Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonia oraz hosting domen. Firma została założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, którzy mają swoje korzenie w Krakowie oraz wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Razem z inwestycjami od krakowskiego funduszu B Capital ASI oraz znanego warszawskiego przedsiębiorcy, ITH przeprowadziło dwie rundy finansowania, co umożliwiło im dynamiczny rozwój zarówno pod względem geograficznym, jak i produktowym. Warto zaznaczyć, że żaden z klientów, którzy testowali usługi ITH przez rok, nie zrezygnował z oferty, a wręcz przedłużył umowę.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze sieciowej, usługi ITH Net są dostępne na terenie całej Polski, z możliwością aktywacji nawet w ciągu kilku dni. Główne węzły sieci ITH znajdują się w takich miejscowościach jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, cała aglomeracja Śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

ITH stale poszerza swoją ofertę, dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań swoich klientów. Ich elastyczne podejście oraz przejrzystość oferty sprawiają, że są atrakcyjnym wyborem dla przedsiębiorców poszukujących niezawodnych usług telekomunikacyjnych.

ITH — IT, które pozwala Ci być zawsze na bieżąco

ITH to renomowany dostawca usług IT w Polsce, z ponad 10 000 klientów w swoim portfolio, w tym takimi firmami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games. Zajmują się oni wdrażaniem sieci i świadczeniem usług dostępu do Internetu dla różnych obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku i centra handlowe ATUT w całym kraju.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: firma jest jednym z nielicznych elastycznych dostawców, które koncentrują się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i nieustannie się rozwijając.

Firma ITH proponuje następujący zakres usług IT:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting oraz domeny.
 • Realizacja instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Projekt ITH Ready to inicjatywa ITH mająca na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. W rezultacie najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ujednolicania i organizacji infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza podstawowego i rezerwowego.

Jakub Jedynak zwraca uwagę, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast konkurować z nimi.

Usługi świadczone przez ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy, oferując klientom możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

ITH posiada swoje główne biura w Warszawie i Krakowie, a ich działalność obejmuje cały kraj. W długoterminowych planach ITH znajduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here