Najnowsze gry na Playstation – w które warto zagrać?

Pod koniec ubiegłego roku mieliśmy prawdziwy wysyp świetnych gier na Playstation 4. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś zapoznać się z nowościami, zobacz, które gry są godne uwagi. Pojawiło się wiele kontynuacji kultowych serii gier i to właśnie one cieszą się największą popularnością wśród graczy – w końcu grając w sprawdzone tytuły wiemy, czego można się spodziewać po fabule, mechanice i jakości świeżych gier.

Battlefield V

Battlefield wraca do korzeni, co pokazał najlepiej, wypuszczając grę opatrzoną numerem V. Tematyka II Wojny Światowej nie jest obca zapalonym graczom, jednak w tym wydaniu mają oni szansę bliżej poznać mniej znane tereny, na których rozgrywane są bitwy, a także zagłębić się w historie, których być może jeszcze nie słyszeli. Wolisz grać w pojedynkę, czy łączyć siły z innymi członkami drużyny? Dostępne tryby gry dają Ci możliwość wyboru, tak, abyś mógł czerpać jak najwięcej przyjemności z wirtualnej rozrywki.

Fallout 76

Gra, która znajdzie swoich sprzymierzeńców wśród miłośników postapokaliptycznego świata Sci-Fi. Po wybuchu bomby nuklearnej Twój bohater wraz z grupą ludzi schronił się na 25 lat w bezpiecznym miejscu. Przyszedł jednak czas, aby wyjść na powierzchnię Ziemi i zobaczyć, co z niej zostało. Jakie niebezpieczeństwa będą na Ciebie czekały na opuszczonych terenach Wirginii Zachodniej, gdzie rozgrywa się akcja gry? Tego musisz dowiedzieć się sam…

FIFA 19

Darksiders III

Świetna propozycja dla tych, którzy po Diablo III długo nie mogli znaleźć czegoś dla siebie. W tej grze typu hack’n’slash musisz wcielić się w Furię, aby wygrać z Siedmioma Śmiertelnymi Grzechami. To już trzecia odsłona tej kultowej serii, w której znajdziesz wiele nowatorskich rozwiązań i będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z magii i licznych broni, jak też umiejętności swojej postaci.

FIFA 19

To już dwudziesta szósta odsłona piłkarskiej gry z serii FIFA, która ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Ambasadorem gry FIFA 19 został Cristiano Ronaldo, w polskiej wersji językowej zaś Kamil Glik. Ta seria została wzbogacona o prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League, a mecze opatrzone są rozbudowanymi komentarzami Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Możesz także zagrać w tryb The Journey Champions i poznać losy Alexa Huntera.

Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II przeniesie Cię w świat Dzikiego Zachodu, gdzie musisz wcielić się w postać wyjętego spod prawa Arthura Morgana – członka gangu Dutcha Van der Linde’a. Życie z kradzieży i rabunków okazuje się jednak nie być takie proste, więc będziesz musiał stawić czoła wielu niebezpiecznym, ale wciągającym przygodom.

Assassin’s Creed Odyssey

Jeśli bliska jest Ci tematyka starożytności, a w szczególności czasów greckich herosów, już teraz możesz stać się jednym z nich w grze Assassin’s Creed Odyssey. Jednak zanim osiągniesz sławę i staniesz się bohaterem, czeka Cię długa droga – zaczynasz bowiem swoją przygodę jako wygnany z domu najemnik i to od tego, jak pokierujesz swoim własnym losem będzie zależała Twoja przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here