Chcesz kupić doładowanie PlayStation od ręki, ale nie masz do dyspozycji karty płatniczej? W takim przypadku wcale nie musisz jej używać – za błyskawiczne doładowanie swojego konta możesz zapłacić również przelewem. Jak to zrobić?

Dokonanie doładowania konta PlayStation pozwala na uzyskanie dostępu do szerokiej gamy różnych gier oraz innych materiałów. Wirtualny portfel, który powiązany jest z kontem głównym Sony Entertainment Network, może zawierać maksymalnie do 600 złotych i można uzupełniać go wielokrotnie.

Aby jednak doładować portfel, będziemy potrzebowali karty płatniczej – debetowej albo kredytowej. Warto przy tym zaznaczyć, że Sony zastrzega, że nie przyjmuje kart Visa Electron, które wydawane są przez większość banków w Polsce, oraz wybranych lokalnych kart debetowych. Dodatkowo przy płatności adres rozliczeniowy musi zgadzać się z adresem rozliczeniowym konta Sony Entertainment Network.

Nie musimy jednak wcale rezygnować z korzystania ze sklepu PlayStation, gdy nie dysponujemy odpowiednią kartą. Możemy zapłacić także przelewem! W tym celu konieczne będzie doładowanie PlayStation 4 za pośrednictwem innej, zewnętrznej strony internetowej. Strony z doładowaniami tego rodzaju dostępne są także w Polsce – działają legalnie i pozwalają swoim użytkownikom na łatwe i szybkie dokonanie doładowania portfela. Możemy zrobić to nawet w przeciągu paru minut!

Aby doładować konto, wybieramy po prostu opcję, która nas interesuje, a następnie realizujemy transakcję. Dzięki temu, że płatność przelewem odbywa się wtedy za pośrednictwem systemów płatności on-line (e-płatności), informacja o dokonaniu zapłaty natychmiast dostaje się do sprzedającego, a ten może przekazać kupującemu kod do doładowania. Cały proces zazwyczaj trwa około 2-5 minut w zależności od tego, gdzie dokonujemy zakupu.

Zatem jeśli chcemy wykonać doładowanie PlayStation 4, nie musimy wcale posiadać karty płatniczej – debetowej albo kredytowej. Wystarczy, że wybierzmy serwis pozwalający nam na dokonanie przelewu i konto zasilimy odpowiednimi środkami nawet w kilka minut!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here