Telewizja w telefonie – aplikacje stają się coraz bardziej zaawansowane

Współczesne smartfony zastępują coraz więcej gadżetów i dają możliwość korzystania z coraz większej liczby przydatnych funkcji i usług. Pozwalają nagrywać filmy, robić wysokiej jakości zdjęcia, czy odtwarzać muzykę; dziś już nikogo nie dziwi, że są nawet w stanie zastąpić telewizor. Pytanie tylko, jak zapewnić sobie dostęp do telewizji w telefonie albo na innym urządzeniu mobilnym?

Obecnie, by móc oglądać telewizję w telefonie, czy też na laptopie bądź tablecie, nie trzeba dokupować ani tunera telewizyjnego, ani żadnych innych dodatkowych urządzeń. Niektórzy dostawcy telewizji kablowej i usług internetowych, na przykład firma TOYA, udostępniają swoim abonentom kanały telewizyjne również za pośrednictwem Internetu. Co więcej, oferują przy tym wiele innych przydatnych narzędzi, spośród których część jest dostępna także dla osób niebędących ich klientami.

Telewizja w telefonie – jak to działa?

TOYA GO to bezpłatna platforma internetowa firmy TOYA, dzięki której abonenci mają do dyspozycji  ponad 130 kanałów telewizyjnych w domu i ponad 120 poza domem. Z takiego rozwiązania abonenci mogą korzystać zarówno za pośrednictwem strony internetowej usługodawcy, jak również aplikacji na urządzenia mobilne – można ją pobrać z Google Play oraz App Store. By oglądać telewizję na laptopie, tablecie, smartfonie czy zwykłym PC, muszą jedynie połączyć się z Internetem i zalogować do usługi. Do logowania wykorzystują zapisane na karcie aktywacyjnej hasło i login, które są jednocześnie danymi pozwalającymi zalogować się do eBOA – elektronicznego Biura Obsługi Abonenta. Kanały TV są dostępne od razu po zalogowaniu – nie trzeba przechodzić już przez żadne inne formalności czy procedury.

Dodatkowe funkcje platformy TOYA GO

Telewizja w telefonie czy na laptopie to jednak nie jedyna usługa, z jakiej można korzystać w ramach TOYA GO. Abonenci mają również swobodny dostęp do wielu platform VOD (wideo na żądanie) czy prawie 700 utworów karaoke. Tego typu funkcje pozostają do ich dyspozycji niezależnie od tego, za pośrednictwem jakiego urządzenia łączą się z platformą. Ułatwieniem może okazać się dla nich również możliwość używania tabletu lub telefonu jako pilota do posiadanego odbiornika 3G.

Udogodnienia nie tyko dla abonentów

Ponad 600 stacji radiowych czy widok z blisko 70 kamer internetowych zlokalizowanych w Łodzi i jej okolicach, Krakowie, Przemyślu, Kołobrzegu czy innych polskich miastach to udogodnienia, z których mogą korzystać wszyscy bez ograniczeń. Warto przy tym zauważyć, że kamery online to świetne źródło informacji o bieżącym natężeniu ruchu drogowego, panujących w danym miejscu warunkach atmosferycznych, a także ewentualnych alertach smogowych.

Szczegółowe informacje na temat usługi TOYA GO oraz lista kanałów telewizyjnych dostępnych w jej ramach znajdują się pod adresem: https://toya.net.pl/strona/toya-go.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here