Najpopularniejsze akcesoria do smartfonów

Dobrej jakości smartfon, pasujący nam zarówno pod względem specyfikacji, jak i designu, wymaga jeszcze dopełnienia. W tym pomogą nam dodatkowe akcesoria – jak etui, szkło hartowane, case czy inne gadżety. Jakie akcesoria do smartfonów są najpopularniejsze? Sprawdź poniżej.

Etui na telefon

Podstawowym gadżetem jest etui na Huawei Mate 20 Lite, Samsung S21 czy iPhone 11 musisz dopasować odpowiedni model. Najlepiej wybierać dobrej jakości akcesoria, dedykowane do danego modelu, oryginalne, z odpowiednimi wycięciami. Wybór etui jest niezwykle szeroki – dostępne są między innymi stylowe case’y, wzmacniane kabury, eleganckie etui ze skóry lub zamszu. Jedni preferują przezroczyste modele, niemal niewidoczne, inni stawiają na designerskie motywy i mocne kolory.

Folia ochronna albo szkło hartowane

Ważnym elementem smartfona jest jego ekran, który wymaga ochrony. Folia ochronna lub szkło hartowane wzmocnią go i ochronią przed skutkiem ew. upadku. Nie dadzą 100% gwarancji, ale na pewno będą zabezpieczeniem i są obecnie standardem. Wymagają jednak starannego montażu, dlatego warto skorzystać z usług specjalisty. Źle zamontowana folia czy szkło nie będą spełniać swojej roli. Zarówno etui na Huawei Mate 10 Lite, Xiaomi Redmi 9 czy Samsung A51 oraz szkło hartowane to podstawowy i niezbędny duet.

Selfie stick – kijek do selfie

Popularność mediów społecznościowych sprawiła, że większość z nas często robi zdjęcia typu selfie. By poprawić ich jakość, warto zainwestować w specjalny kijek, tzw. selfie stick. Nie jest on drogi, a zdecydowanie wpłynie na efekty i możliwości fotografa.

Wybór tych prostych narzędzi jest ogromny – dobierz odpowiedni dla siebie i ciesz się możliwościami fotograficznymi swojego telefonu. Poza tym taki kijek to lekki, kompaktowy i bardzo funkcjonalny statyw do telefonu, warto więc rozważyć jego zakup. Dzięki niemu wykonasz na przykład idealne zdjęcie grupowe, na którym również możesz być. Kijek schowasz w plecaku lub torbie, a nawet w kieszeni.

Powerbank – przezorny zawsze ubezpieczony

Większość z nas ładuje swój smartfon co wieczór, ale niektórzy częściej. Wiele zależy od smartfona, jego jakości, wieku i pojemności akumulatora. Niektóre modele nie mają pojemnej baterii ani opcji szybkiego ładowania – jeśli telefon rozładuje nam się poza domem, możemy mieć problem. Łatwo temu jednak zapobiec – wystarczy mieć powerbank i połączyć go kablem ze swoim urządzeniem. Liczba powerbanków dostępnych na rynku jest ogromna, każdy wybierze model dla siebie – pod względem pojemności, rozmiaru i wagi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here