W Orange otrzymasz prezent za doładowanie

Każdy uwielbia prezenty – zwłaszcza w sytuacjach, kiedy się ich nie spodziewamy. Co powiedziałbyś na to, że za każdym razem doładowując swój telefon na kartę, możesz otrzymać od operatora prezent? Brzmi nierealnie, ale jest jak najbardziej prawdziwe. Wystarczy być abonentem Orange na kartę i zasilić konto za pośrednictwem serwisu https://doladowania.orange.pl. Tyle wystarczy, żeby zgarnąć prezent
za doładowanie w postaci całkowicie darmowych gigabajtów transferu. Jak w praktyce wyglądają bonusy Orange?

Bonusy za doładowanie w Orange

Abonenci taryfy Orange Free, czyli oferty idealnej dla miłośników długiego i komfortowego korzystania z mobilnego internetu mogą otrzymać w ramach bonusu nawet 100 GB internetu w prezencie. Jak już było wspomniane – wystarczy doładować konto. Wielkość darmowego pakietu zależy od wysokości doładowania, ale nawet już przy najmniejszej kwocie, można otrzymać dodatkowy internet. Tak prezentują się szczegóły promocji:

  • kwota doładowania 5 zł – 2,5 GB z terminem ważności 2 dni;
  • kwota doładowania 10 zł – 10 GB z terminem ważności 5 dni;
  • kwota doładowania 25/35 zł – 15 GB z terminem ważności miesiąc;
  • kwota doładowania 40 zł – 20 GB z terminem ważności 40 dni;
  • kwota doładowania 50 zł – 25 GB z terminem ważności 3 miesiące;
  • kwota doładowania 100 zł – 50 GB z terminem ważności 5 miesięcy;
  • kwota doładowania 200 zł – 100 GB z terminem ważności 5 miesięcy.

Promocja dla wszystkich abonentów korzystających z Orange Free na kartę uruchamia się automatycznie, a zarówno aktywacja, jaki i korzystanie z niej nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Pieniądze, które trafią na konto abonenckie, można wykorzystać w dowolny sposób, a darmowy pakiet gigabajtów będzie dostępny przez cały okres jego ważności. Osoby, które nie korzystają jeszcze z taryfy Orange Free na kartę, mogą bezpłatnie przejść na nią wpisując odpowiedni kod. Wszystkie szczegóły dotyczące tej promocji można znaleźć na stronie internetowej: https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/.

Dodatkowe prezenty od Orange

Na tym jednak nie kończą się prezenty Orange. Nie tylko abonenci Orange Free na kartę mogą liczyć na darmowe gigabajty. Na bezpłatny pakiet o wielkości 5 GB mogą liczyć wszyscy użytkownicy prepaida. Warunek jest jeden – trzeba doładować konto za pośrednictwem serwisu doladowania.orange.pl. Podobnie jak w przypadku wcześniej omawianej promocji, również w tym przypadku bonusu nie trzeba aktywować.

Dostępny jest on dla użytkownika przez określoną ilość czasu (od 2 do 14 dni). Bez względu na uruchomione pakiety internetowe, ten bonusowy wykorzystywany jest w pierwszej kolejności. Wszyscy miłośnicy korzystania z internetu w telefonie z całą pewnością uwielbiają takie prezenty!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here