Słuchawki true wireless – rewolucja na rynku

0
736

W pełni bezprzewodowe słuchawki true wireless zrewolucjonizowały rynek. Wiele osób doceniło brak przewodów i komfort użytkowania, ich niewielką wagę oraz mobilność, a także znakomitą jakość dźwięku oraz modny design. Jak działa technologia true wireless i jakie modele są godne polecenia?

True wireless – jak to działa?

Słuchawki to dla użytkowników smartfonów jeden z najważniejszych gadżetów – wyjątkową popularnością cieszą się obecnie modele bezprzewodowe. Ergonomiczne słuchawki zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe oraz wysoki komfort użytkowania.

Tego typu słuchawki dostępne są w ofercie wielu producentów – jak m.in. Skullcandy Spoke True Wireless, JBL Tune 225TWS czy Creative Outlier Air. Pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki, ułatwiają prowadzenie rozmów głosowych, przydają się podczas grania, oglądania filmów i seriali czy wideokonferencji w trakcie pracy w trybie zdalnym.

Wolność od kabli

True Wireless Stereo to funkcja umożliwiająca bezprzewodową pracę słuchawek dzięki technologii Bluetooth i zapewniająca dźwięk najlepszej jakości, mobilność i wygodę oraz dyskrecję. W takich modelach lewa i prawa słuchawka nie są połączone żadnym przewodem.

W zestawie ze słuchawkami True Wireless jest etui ładujące, które działa jak powerbank – naładuje baterię oraz pozwoli odpowiednio przechowywać słuchawki i zabezpieczyć je przed uszkodzeniem czy zgubieniem. Konkretny czas pracy zależy od danego modelu i akumulatora – na przykład Skullcandy Spoke True Wireless mogą pracować aż do 14 godzin na jednym ładowaniu.

Skullcandy Spoke True Wireless

Długi czas grania to tylko jedna z licznych zalet tego modelu. Poza tym prezentowane słuchawki Skullcandy są odporne na pot i zawilgocenie (klasa IPX4), mają wbudowane dwa mikrofony, dobrze tłumią dochodzący z zewnątrz hałas, pozwalają na wygodną kontrolę połączeń czy głośności i niezależną pracę obu słuchawek.

Skullcandy Spoke korzystają z zaawansowanej technologii, a dzięki konstrukcji True Wireless gwarantują wolność od kabli. Są też wygodne i łatwe w użytkowaniu, oferują intuicyjne funkcje, a do tego nie są drogie.

JBL Tune 220 TWS

Innym ciekawym modelem są też słuchawki douszne JBL Tune 220 TWS. Zapewniają dobrej jakości dźwięk (rozwiązanie Pure Bass gwarantuje wyjątkowe niskie tony) oraz komfort i wygodę użytkowania. Wykorzystano w nich najnowszy standard Bluetooth 5.0, który odpowiada za wysoką jakość przesyłanego dźwięku i stabilne połączenie. Słuchawki JBL mogą pracować do 5 godzin, a dzięki pozwolą aż na 25 godzin odsłuchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here