Słodki stół: jak go efektywnie zaaranżować?

0
906

Słodkości są nieodłącznym elementem każdego wesela. Choć to tort, podawany późnym wieczorem przy dźwiękach muzyki i z efektami zimnych ogni, ku uciesze Pary Młodej i gości jest centralnym punktem przyjęcia poślubnego, niemniej ważne są także mniejsze przekąski w postaci ciast i ciasteczek. Przeczytaj poniższy artykuł, by dowiedzieć się o czym należy pamiętać aranżując słodki stół, komu powierzyć prace związane z wypiekami i na co zwracać uwagę wybierając ofertę poszczególnych cukierni. 

Słodki stół: co powinno się na nim znaleźć?

Niezbyt estetycznie wyglądające stoły weselne, uginające się pod ciężarami pater z jedzeniem różnego typu skłaniają coraz więcej narzeczonych do decyzji o aranżacji kącika, w którym goście weselni będą mogli skosztować słodkich wyrobów cukierniczych. Co powinno być częścią słodkiego stołu? Przede wszystkim mniejsze kawałki ciast różnego smaku, mini muffinki, niewielkie torciki, makaroniki, ale i lizaki, ciasteczka na patyku czy też cukierki. Nie należy zapominać o także o owocach. Jeśli przyjęcie weselne jest urządzone według motywu przewodniego, dobrze, kiedy słodki stół jest spójny z całą koncepcją przyjęcia.

Komu powierzyć wykonanie tortu weselnego i słodkiego stołu?

Jeżeli marzymy o nietypowym torcie, o odpowiedniej kolorystyce, niebanalnym kształcie czy dodatkach jego stworzenie warto powierzyć cukierni artystycznej. Pracownia https://www.art.sarzynski.com.pl/ jest najlepszym wyborem dla nowożeńców planujących wesele w Lublinie, Kazimierzu Dolnym lub okolicach. Pracownicy cukierni artystycznej poza dekoracyjnymi i zdobionymi tortami we wskazanym motywie, precyzyjnie i zgodnie z życzeniem zaaranżują słodki stół, pełny nietypowych smaków i słodkości stworzonych z pasją i wyobraźnią. Atutem przemawiającym za ofertą cukierni artystycznej Art Sarzyński jest także sposób przygotowania wyrobów, pełny zaangażowania, kreatywności, a oparty tylko i wyłącznie na naturalnych produktach i nietuzinkowej, belgijskiej czekoladzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here