Premiera gry Cyberpunk 2077

Cyberpunk to gra, na którą z niecierpliwością czekają wielbiciele produkcji polskiego wydawcy i producenta CD Projekt. Cyberpunk 2077 – RPG twórców Wiedźmina to gra roleplaying, która dzieje się w mrocznej przyszłości – nowoczesna technologia i uzbrojenie, które mrozi krew w żyłach to tylko garstka tego, co czeka graczy.

Miasto przyszłości – Night City, wielka metropolia, ma być pełen obrazów, których na ten moment nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Do dyspozycji gracza ma być aż sześć dzielnic. Światem rządzą ogromne korporacje, a modyfikacje ciała za pomocą cyber-implantów są na porządku dziennym. W każdym zakamarku miasta może czaić się niebezpieczeństwo. Gra będzie polegała na kreowaniu rzeczywistości, podejmowaniu decyzji i podążaniu własnymi ścieżkami. Co ciekawe, będzie występował cykl doby – dzienny i nocny, więc bohater nie będzie krążył i działał w nocnej atmosferze miasta.

Cyberpunk 2077 ze studia CD PROJEKT RED będzie tworzony przez doświadczony zespół. Dołączył do niego nawet Mike Pondsmith, twórca papierowego systemu RPG „Cyberpunk”, który okazał się bestsellerem. Jego obecność gwarantuje wysoką jakość gry. Jest zdecydowanie na co czekać. Fabuła gry jest zdecydowanie skierowana do dorosłego odbiorcy, który nie boi się zaskakujących wątków, momentów, które dają do myślenia, zaskakują, szokują, a nawet burzą. Będzie ona miała również charakter filmowy. Zwroty akcji, zaskoczenia, mocne sceny – tego należy się spodziewać.

Dużą, ale zdecydowanie miłą niespodzianką jest fakt, że Keanu Reeves użyczy wyglądu i głosu jednej z postaci znanej z wersji papierowej – Johnowi Silverhandowi, kultowemu muzykowi rockowemu. W trakcie konferencji Microsoftu sam aktor wystąpił i zdradził ten fakt widzom. Zostało to przyjęte gromkimi brawami. Nie ma się co dziwić, bo aktor słynący z roli Neo oraz Johna Wicka to postać znana i lubiana na całym świecie.

Na grę Cyberpunk 2077 trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Zapowiedziano ja na rok 2020. Jednak po Wiedźminie gracze wiedzą, że warto czekać na produkcje CD Projekt RED. Warto już teraz wesprzeć polskich twórców finansowo. Zakup w przedsprzedaży Cyberpunk 2077 już jest możliwy. Wiele platform uruchomiło przedsprzedaż. Nawet wersja kolekcjonerska z figurką jest już możliwa do zamówienia. Najlepiej zamówić na tej platformie, dzięki której do twórców trafi 100% zapłaconej kwoty. Jest to idealna okazja, aby wyrazić zachwyt nad polskim rynkiem gier, który ma ogromne już znaczenie i wpływ na graczy w Polsce i na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here