Jakie są polecane głośniki przenośne do tabletów?

Przenośny głośnik to dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie dostęp do muzyki. Sporo z tych sprzętów posiada wmontowany akumulator dający możliwość, zabierania go ze sobą w każde miejsce.

Wybór oraz przedział cenowy mobilnych głośników będzie tak różnorodny, że każdy wyszuka dla siebie właściwe urządzenie. Przy kupnie sprzętu trzeba zwracać uwagę, czy pasuje ono do danego typu tabletu oraz czy współgra z systemem operacyjnym. Następnym wyznacznikiem będzie stosowana przez przenośny głośnik technologia bezprzewodowa – najczęściej jest to Bluetooth. Które głośniki kupić, aby pasowały do tabletu, a także przyciągały ciekawym wyglądem?

Tańsze modele głośników…

Znaczna ilość mobilnych głośników dająca możliwość słuchania muzyki na tabletach nie kosztuje więcej niż 59 zł. Ich plusem będzie interesujący wygląd przydający sprzętom funkcję gadżetu. Do nich zalicza się głośnik turystyczny 4400 G167, który jednocześnie jest powerbankiem o pojemności 4400 mAh. Sprzęt, który kształtem przypomina zapalniczkę, używa technologii bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki wbudowanemu slotowi na karty microSD mamy szansę słuchać utworów prosto z karty, bez potrzeby wcześniejszego przenoszenia na komputer. Głośnik posiada także zamontowany mikrofon, więc za niedużą kwotę mamy wielofunkcyjne urządzenie.

Kolejnym mobilnym głośnikiem jest LN-1050 przypominający klepsydrę. Posiada on technologię Bluetooth, lecz ma także port AUX do włączania sprzętów przy pomocy jacka 3,5 mm. Poza tym możemy do niego wsadzić kartę microSD, używać mikrofonu albo słuchać radia. Tym, co odróżnia go od pozostałych głośników przenośnych, jest zamontowana lampka LED, która oświetla klepsydrę. Czas działania wynosi do 3 godzin.

Mobilny, zgrabny, a do tego wodoodporny oraz dostępny w paru wariantach kolorystycznych będzie głośnik Sony SRS-XB10. Nie dajmy się zwieźć jego niedużym parametrom, odtwarza on naprawdę mocne basy i gwarantuje głęboki, wyraźny dźwięk. Dodatkowo jego akumulator pozwoli na 16-godzinną pracę. Kosztuje 219-249 zł.

Dla osób, które mają większy budżet, dobry będzie głośnik ze średniej półki cenowej. Jednym z nich jest JBL Flip 3, który kosztuje ok. 389 złotych. Sprzęt odporny na zachlapanie oraz daje możliwość głośnego słuchania muzyki, bo jego moc to 16 W.

Zamontowany akumulator działa do 10 godzin. Mobilny głośnik posiada technologię Bluetooth. Trzeba zwracać uwagę na głośnik Denon Envaya inspirowany stylem włoskim, z wymienianą maskownicą oferowaną w różnych kolorach. Gwarantuje transmisję dźwięku w jakości CD za sprawą Bluetooth aptX Low Latency i zakres dynamiki powyżej 92 dB. Daje możliwość 10-godzinnego słuchania muzyki. Koszt 649 zł.
… i te z górnej półki

Głośnikiem przenośnym dla naprawdę wybrednych klientów ma szansę być np. JBL Charge 3. Wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh pozwala słuchać muzykę do 20 godzin. Sprzęt służy także jako powerbank, więc naładuje urządzenia podpięte przez USB. Głośnik charakteryzuje świetny dźwięk stereo i mocna, wodoodporna konstrukcja. Ma wmontowany zestaw głośnomówiący, który oferuje czysty, krystaliczny dźwięk. Kolejna funkcja tłumienia zakłóceń pozwoli radować się muzyką w jej najczystszej formie. Głośniki JBL łączą się ze sobą bezprzewodowo, oferując świetną jakość dźwięku. Moc głośników to 2×10 W. JBL Charge 3 kosztuje ok. 599 złotych.

Jeżeli potrzebujemy potężne głośniki, to trzeba inwestować w JBL Xtreme, który posiada moc 40 W. Akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki przez 15 godzin. Cena tego przenośnego głośnika to 1049 zł.

Głośniki nietypowe

Jakie są polecane głośniki przenośne do tabletów?

Nietypowe głośniki mobilne swoim kształtem nawiązują do przedmiotów rozpoznawanych z popkultury. Jednym z nich jest minigłośnik BT-651 przypominający pokeball, znany z gier, mangi i anime Pokemon. Urządzenie jest proponowane w kolorach czerwono-białym i czerwono-srebrnym. Stosuje ono technologię bezprzewodową Bluetooth, posiada radio FM z dodatkową anteną oraz slot na kartę microSD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here