Dobieramy akcesoria do telefonu dla osób aktywnych

W dzisiejszych czasach korzystamy z telefonu komórkowego niemalże wszędzie, w większości codziennych sytuacji. Co niektórzy mówią nawet często, że bez swojego telefonu czują się dosłownie jak bez przysłowiowej ręki. Otóż obecnie nie tylko rozmawiamy przez telefon komórkowy,ale bardzo często służy nam on także jako notatnik, odtwarzacz mp3, nawigacja gps – kiedy próbujemy dotrzeć w nieznane nam miejsce, aparat oraz kamera do robienia zdjęć i nagrywania filmików z ważnych dla nas wydarzeń. Często także w telefonie przechowujemy ważne informacje oraz korzystamy z wszelkiego rodzaju aplikacji ułatwiających nam codzienne życie – na przykład aplikacje fitness dla wszystkich fanów zdrowego trybu życia oraz siłowni. Rozmiary telefonów obecnie są dosyć spore dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie schować go do kieszeni kiedy uprawiamy sport czy też bezpiecznie trzymać w dłoni jadąc w nieznane miejsce rowerem, bądź też autem.

Co zatem należy zrobić aby telefon nie przeszkadzał nam podczas uprawiania sportu, jazdy samochodem lub rowerem?

Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji mogą okazać się uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe do telefonu oraz smartwatche. Opisy poszczególnych akcesoriów przydatnych dla każdego rowerzysty, kierowcy i biegacza prezentujemy poniżej.

Zalety uchwytów samochodowych do telefonów

Uchwyty samochodowe to idealne oraz bardzo bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich często podróżujących samochodem w nieznane trasy. Dzięki zamocowaniu uchwytu do szyby samochodu lub deski rozdzielczej zyskujemy pewność,że telefon pozostanie w stabilnej pozycji, nie będzie się przesuwał, a my zyskamy duży komfort i będziemy mogli skupić się tylko i wyłącznie na jeździe. Obrotowa głowica sprawi, że można ustawić ekran pod jak najlepszym dla kierowcy kątem, a dzięki regulowanym ramionom uchwytu wyposażonym w automatyczny zacisk mamy pewność, że urządzenie pozostanie na swoim miejscu.

PolecamyUchwyty samochodowe do telefonów w IziGSM

Zalety uchwytów rowerowych do telefonów

Uchwyty rowerowe do telefonu to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich fanów jazdy rowerowej. Dzięki zastosowaniu uchwytu, który w bardzo łatwy sposób można zamocować do kierownicy roweru mamy pewność, że nasza jazda rowerem jest całkowicie bezpieczna. Od tej pory nie musimy się stresować, gorączkowo trzymając telefon w jednej dłoni oraz próbując odnaleźć interesujące nas miejsce na mapie, że kogoś niechcący potrącimy lub też sami ulegniemy wypadkowi. Dzięki specjalnym, silikonowym uchwytom mamy pewność,że nasz telefon jest solidnie zabezpieczony przed uszkodzeniami podczas jazdy rowerem, a specjalnie zamontowana gumka dodatkowo zabezpiecza telefon przed wypadnięciem z uchwytu.

PolecamyUchwyty rowerowe do telefonów w IziGSM

Zalety smartwatchy

SmartWatch to funkcjonalne urządzenie występujące w formie zegarka z wyświetlaczem, które bez problemu można zsynchronizować z telefonem z wbudowanym systemem Android. Są dedykowane zwłaszcza osobom aktywnym, uprawiającym sport, aby nie miały one problemu z ciągłym spoglądaniem na telefon, na który często podczas treningu po prostu nie ma miejsca. Najpopularniejsze funkcje smartwatchy to korzystanie z krokomierza oraz aplikacji o liczenia spalonych kalorii, możliwość odbierania połączeń oraz smsów, a także odtwarzanie plików mp3 oraz wiele innych.

PolecamySmartWatche w IziGSM

Podsumowanie

Wszystkie wyżej opisane urządzenia stanowią doskonałe ułatwienia dla osób chcących korzystać z telefonów komórkowych podczas jazdy samochodem lub rowerem oraz uprawiania sportów. Dobór najbardziej odpowiedniego to sprawa całkowicie indywidualna. Możemy równie dobrze z powodzeniem korzystać ze wszystkich w zależności od zapotrzebowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here