Sushi

Pandemia ograniczyła możliwości podróżowania, jednak nikt przecież nie może nam zabronić czerpania kulinarnych inspiracji z całego świata! Wciąż warto rozkoszować się egzotycznymi potrawami i to nawet bez konieczności wychodzenia z domu. To, jaki kierunek obierzemy na swoich prywatnych mapach smaku, zależy tylko od nas.

Stopniowe oswajanie się z kuchnią Dalekiego Wschodu

Wiele osób sceptycznie podchodzi do wszelkiego rodzaju nowości. W przypadku kuchni japońskiej zupełnie nie ma czego się obawiać! Azjatyckie restauracje obecne są na polskim rynku już od lat i z każdym kolejnym rokiem zyskują sobie coraz szersze rzesze fanów. W ofercie lokali sushi w Lublinie, Krakowie czy Warszawie znajdziecie mnóstwo różnorodnych specjałów. Przyjemnie rozgrzewające zupy miso, przygotowywany na różne sposoby ramen, owoce morza oraz warzywa smażone w tempurze… Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie musicie od razu wskakiwać na głęboką wodę i decydować się na dodatki w postaci surowej ryby, tak mocno kojarzonej z Dalekim Wschodem.

Najpopularniejsze rodzaje sushi spośród których możecie wybierać:

  • futomaki
  • nigiri
  • maki
  • temaki
  • uramaki
  • gunkanmaki
  • unagi nigirizushi

Gdzie wybrać się na sushi w Lublinie?

Rosnąca popularność sushi sprawia, że każde większe miasto w Polsce może poszczycić się przynajmniej kilkoma restauracjami serwującymi japońskie przysmaki. Lublin wcale nie jest tu wyjątkiem. Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie najlepiej rozpocząć swoją przygodę z azjatycką kuchnią sprawdźcie Takushi Ramen&Sushi Lublin https://www.takushisushi.pl/. Znajdziecie tu bogaty wybór sushi, tatarów, pożywnych zup i wiele, wiele więcej! Produkty wykorzystywane do przyrządzenia potraw zawsze są świeże i wysokiej jakości. Miła obsługa tworzy atmosferę przytulności i spokoju. Klimatyczny wystrój oraz przyjemne zapachy dochodzące z kuchni znakomicie zaostrzają apetyt. Nieważne czy jesteście mieszkańcami Lublina, czy tylko odwiedzacie miasto czysto turystycznie, wizyty w Takushi Ramen&Sushi z pewnością nie będziecie żałować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here