jakość produktów mlecznych

Spółdzielnie mleczarskie należą do prężnie rozwijających się zakładów przemysłu spożywczego. Ich zadaniem jest dostarczenie klientom nie tylko doskonałej jakości mleka, ale również jego przetworów potocznie określanych jako nabiał. Produkcja w mleczarni oparta jest o najnowsze technologie, które pozwalają na uzyskanie z mleka produktów najwyższej jakości. Zaspokajają one gust nawet najbardziej wybrednych i wyrafinowanych klientów. Osoby, które nie tolerują laktozy, mają do wyboru nabiał pozbawiony cukru mlecznego. Mogą z powodzeniem spożywać mleko, ser, jogurt bez laktozy, cieszyć się ich smakiem i cennymi właściwościami odżywczymi.

Rozwój zakładów przemysłu spożywczego

Na terenie naszego kraju funkcjonuje wiele okręgowych spółdzielni mleczarskich OSM, Jedną z nich jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw. Z tej znanej na terenie całej Polski mleczarni pochodzą jedne z najlepszych produktów. Ponad 2 tys. dostawców codziennie dostarcza mleko do zakładu, z którego produkowane są różne produkty wędrujące następnie na półki sklepowe tysięcy sklepów w Polsce i za granicą. Na przestrzeni lat mleczarnia w Krasnymstawie https://www.krasnystaw.eu/pl rozwinęła się do poziomu europejskiego zakładu przemysłu spożywczego, którego produkty odpowiadają normom europejskim i cieszą podniebienie wielu konsumentów nie tylko w Polsce.

Szeroki wybór produktów z mleka

Produkty pochodzące z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie dedykowane są różnym grupom konsumentów: dorosłym, seniorom, dzieciom i młodzieży. Młodzi ludzie nie zawsze przepadają za smakiem mleka, ale chętnie wybierają desery z mleka, jogurty, maślanki albo kefiry, w wersji naturalnej albo ze wsadem owocowym. Takie przekąski są o wiele zdrowsze niż słodycze, poza walorami smakowymi dostarczają organizmowi cennych składników odżywczych, przede wszystkim białka i wapnia. Osoby zmagające się z problemem trawienia laktozy mają do wyboru szeroki asortyment produktów mlecznych bez laktozy: masło, ser, śmietana, jogurt, kefir. Wszystkie wyroby mleczarni OSM w Krasnymstawie są świeże, z długim okresem ważności, przebadane i co najważniejsze zdrowe i smaczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here