Samochody do wynajęcia w Lublinie

Kierowcy często miewają na drodze różne nieoczekiwane historie. Samochód może uleć awarii lub kolizji, która uniemożliwi na jakiś czas lub na zawsze korzystanie z niego. Funkcjonowanie bez auta dla wielu osób jest wielkim utrudnieniem. Właśnie w takiej sytuacji warto, jest rozważyć skorzystanie z wypożyczalni aut. Pozwala to za ułamek ceny samochodu cieszyć się możliwością przemieszczania sprawnym pojazdem. Przy takim wynajmie trzeba zwrócić uwagę jednak na kilka kwestii.

Na co zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta w Lublinie

Oferty poszczególnych wypożyczalni znacząco różnią się od siebie. Czym innym są wypożyczalnie oferujące sportowe, drogie pojazdy na weekend, a czym innym firmy wypożyczające auta zastępcze po kolizji bądź usterce. Decydując się na wypożyczenie, trzeba szczególne zwrócić uwagę na to, czy pobierana jest kaucja za pojazd. Wypożyczalnie bez kaucji nie pobierają żadnych opłat na poczet zabezpieczenia pojazdu. Jedną z takich firm działających w Lublinie jest wypożyczalnia https://zastepcze.lublin.pl/.

Wszystkie pojazdy znajdujące się w ofercie tej wypożyczalni są ubezpieczone na wypadek kolizji. Wystarczy, że klient dopełni kilka formalności i już może cieszyć się autem zastępczym. Cena takiego wypożyczenia jest bardzo korzystna. Na pewno tańsze jest skorzystanie z usług wypożyczalni niż korzystanie z taksówek lub komunikacji miejskiej. Brak kaucji sprawia, że klient nie ponosi żadnego ryzyka.

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

W Polsce każdy kierowca ma obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC dla swojego pojazdu. W przypadku kolizji nie z naszej winy wypożyczalnia Oscar z Lublina wypożycza auto swojemu klientowi na koszt ubezpieczyciela OC sprawcy kolizji. Oznacza to w praktyce, że jeśli to nie my spowodowaliśmy stłuczkę, to nie musimy płacić za wynajem auta zastępczego. Całość pokryje ubezpieczyciel sprawcy.

Wypożyczalnia Oscar pomaga swoim klientom załatwić wszelkie formalności. Samochody dostępne w tej firmie są w pełni sprawne i posiadają wszystkie ważne systemy bezpieczeństwa. Warto zainteresować się ofertą tej wypożyczalni, jeżeli pilnie potrzebujesz pojazdu zastępczego na terenie Lublina lub w okolicy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here