Back to school 2017: Jaki smartwatch dla ucznia?

Smartwatche mogą liczyć kroki, odbierać połączenia oraz wiadomości SMS, usprawniają korzystanie z portali społecznościowych i znacznie, znacznie więcej. Do wyboru będziemy mieli smartwatche w korzystnej cenie, ale także bardziej rozbudowane urządzenia, kosztujące nawet 2000 zł.

Smartwatch dla ucznia do 300 zł

Fakt, mamy szansę nabyć smartwatch także za 100 zł, ale jeżeli ma on posłużyć długo i proponować interesujące możliwości, posiadać estetyczny design oraz odpowiednią jakość wykonania, trzeba na taki zakup przekazać co najmniej 300 zł. W tej kwocie otrzymamy m.in. Kruger&Matz Style. To elegancki oraz stylowy smartwatch wyposażony w mnóstwo interesujących funkcji oraz dodatków.

Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,22 cala, procesor MediaTek MT2502 i moduł Bluetooth 4.0. Pośród proponowanych możliwości wyszukamy m.in. alerty o zdarzeniach, budzik, zegar, możliwość sterowania muzyką czy aparatem fotograficznym w smartfonie, jak również pomiar tętna i snu, czy krokomierz. Ciekawostką będzie rozpoznawanie gestów, co pomoże w obsłudze, kiedy mamy zajęte dłonie.

Następny warty uwagi model to Garett G26, wyposażony w metalowy albo skórzany pasek. W nie dużej i eleganckiej obudowie dało się skryć dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,54 cala, wmontowany aparat fotograficzny oraz sporo fajnych możliwości, jak np. możliwość odbierania połączeń, powiadomienia o wiadomościach. Do tego jest tu slot na kartę SIM i kartę pamięci microSD.

Smartwatch dla ucznia do 600 zł

W tej cenie mamy szansę liczyć już na niesamowicie rozbudowane sprzęty znanych firm, z mnóstwem funkcji i dodatków. To smartwatche dla aktywnych uczniów, którzy uprawiają czynnie sport, jeżdżą na rowerze, biegają albo pływają. Jedną z możliwości będzie model Xiaomi AmazFit, proponujący naprawdę interesujący, sportowy wygląd.

Back to school 2017: Jaki smartwatch dla ucznia?

To urządzenie wyposażone w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 1,34 cala o naprawdę wysokim kontraście oraz czytelności. Sprzęt jest wodoodporny, przez co da się z niego korzystać np. w czasie deszczu. Do funkcji trzeba wliczyć m.in. pulsometr, możliwość zliczania kroków, przebyty dystans, obecną pozycję itp. Co więcej, w pamięci wewnętrznej możemy wgrać ulubione piosenki, a potem odtwarzać je za pomocą bezprzewodowych słuchawek Bluetooth.

Smartwatch dla ucznia do 1000 zł

Za około 1000 zł mamy szansę uzyskać naprawdę zaawansowany smartwatch wysokiej jakości. Świetna obudowa z dobrej jakości tworzywa, mnóstwo interesujących możliwości oraz dodatków to norma w tej kwocie. Przykładem takiego smartwatcha ma szansę być m.in. Samsung Gear Fit 2.

To zaawansowane urządzenie wyposażone w ekran AMOLED o przekątnej 1,5 cala oraz rozdzielczości 432 x 216 pikseli. Oprócz tego sprzęt posiada łączność Bluetooth oraz moduł GPS, pozwalający odszukać drogę w czasie treningu. Dwurdzeniowy procesor oraz 512 MB pamięci RAM gwarantują płynność funkcjonowania, zaś 4 GB pamięci wewnętrznej pomoże zapisać ulubione piosenki. Oczywiście nie brakuje sprawdzania aktywności fizycznej z bezpośrednim połączeniem ze smartfonem. Całość przedstawia się niesamowicie interesująco i stylowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here