Fotel gamingowy Xano

0
2319

Świat gier komputerowych potrafi wciągać na długie godziny, stanowiąc dla swoich fanów alternatywną i nierzadko ciekawszą rzeczywistość. Jednak, aby w pełni cieszyć się wirtualnym życiem, należy zadbać o wygodne miejsce przy biurku. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które właśnie planują stworzenie swojego wymarzonego miejsca do gier, wychodzi fotel Xano. Dlaczego?

Komfort przede wszystkim

Fotel Xano został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dla których standardowy rozmiar krzesła to za mało. Posiada on powiększone gabaryty, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytkowania przez osoby postawne. Co więcej, jego wnętrze zostało wypełnione zimną pianką, która nie tylko zapewnia wygodę, ale jest również odporna na odkształcenia. Niezależnie od obciążenia i częstości użytkowania siedzisko pozostanie więc tak samo wygodne i atrakcyjne wizualnie.

Kolejną zaletą fotela jest mikroperforacja siedziska, która zapewnia odpowiednią wentylację i poprawia komfort użytkowania. W efekcie każdy moment spędzony na krześle gamingowym to przyjemność z akcji w wirtualnym świecie, przy jednoczesnej wygodzie i odpowiedniej podporze dla kręgosłupa. Dzięki temu nie będzie on narażony na przeciążenia i pozostanie w świetnej formie niezależnie od ilości godzin spędzonych w tej samej pozycji.

Dodatkowym atutem fotela są ergonomiczne podłokietniki, które mogą zostać w pełni dopasowane do potrzeb użytkownika dzięki regulacji w czterech wymiarach. Stanowią zatem dodatkową podporę dla rąk, przedramion i jeszcze bardziej odciążają kręgosłup.

Wysokość i odchylenie oparcia dla pełnej indywidualizacji

Dzięki wbudowanemu siłownikowi, spełniającemu międzynarodowe standardy SGS, fotel Xano można ustawić na dowolnej wysokości, odpowiadającej wzrostowi użytkownika. System ten jest także przystosowany do wytrzymywania większych obciążeń, co sprawia, że niezależnie od wagi użytkownika, siedzisko pozostanie na odpowiedniej wysokości.

Z kolei system ERGO Multi-Block pozwala na zablokowanie oparcia w dowolnej pozycji, od zupełnie wyprostowanej, aż do mocno odchylonej. W ten sposób każdy może w pełni spersonalizować fotel, dostosowując go do swoich aktualnych potrzeb.

Unikatowy design jako dopełnienie całości

Fotel Xano został wykonany ze sztucznej skóry, która jest miękka i wyjątkowo przyjemna w dotyku. Zapewnia ona zarówno wygodę, jak i unikatowy, stylowy wygląd siedziska, co przekłada się na jego dostosowanie do najbardziej wymagających gustów. Z kolei dbałość o jakość i szczegóły dostrzegalna jest na szwach i łączeniach, które wykonane są z wielką starannością. Perfekcyjne wykonanie ściegów przekłada się na wytrzymałość i elegancki wygląd mebla. Dzięki nim, tak samo jak dzięki elementom zapewniającym wygodę, bez wątpienia każdy użytkownik będzie zadowolony ze swojego nowego fotela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here