Drukarka do etykiet Zebra ZT411 – czy warto na nią postawić?

0
855

Firma Zebra jest jedną z najbardziej znanych producentów drukarek do etykiet. W swojej ofercie proponuje ona produkty o zastosowaniu przemysłowym, półprzemysłowym oraz biurowym. Każdy model cechuje się odmiennymi parametrami technicznymi, które mają na celu sprawić, że etykieciarka wydajnie wykona pracę w warunkach, do których została przystosowana. Jakim rodzajem urządzeń są więc drukarki etykiet Zebra ZT411? Gdzie ten model sprawdzi się najlepiej i czy warto na niego postawić?

W artykule znaleźć można informacje o następujących zagadnieniach:

  1. Cechy drukarki etykiet Zebra ZT411
  2. Jakie możliwości dają drukarki Zebra ZT411?
  3. Drukarka do etykiet Zebra ZT411 – gdzie może być stosowana?
  4. Model Zebra ZT411 – drukarki etykiet, które warto wybrać?

Cechy drukarki etykiet Zebra ZT411

Drukarki etykiet Zebra ZT411 należą do jednych z najnowocześniejszych etykieciarek. Model ten wyróżnia się kolorowym wyświetlaczem dotykowym, który znacząco ułatwia obsługę urządzenia. Charakteryzuje się też wysoką wydajnością i korzystną ceną – zwłaszcza biorąc pod uwagę żywotność, jakość drukowania (technologia termotransferu i drukowania termicznego) i ilość dostępnych funkcji. Najtańsza drukarka do etykiet Zebra ZT411 dostępna jest już od około 5 tys. zł. Urządzenie z tej serii jest w stanie wydrukować nawet 356 milimetrów druku w jedną sekundę. To możliwe dzięki zastosowaniu procesora ARM Cortex A7 i aż 256 MB pamięci operacyjnej RAM.

Jakie możliwości dają drukarki Zebra ZT411?

Najważniejszym aspektem działania drukarki etykiet Zebra ZT411 jest szybkość i jakość drukowania. Model ten nie jest jednak zwykłą etykieciarką. Wyposażony został w szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają pracę lub stwarzają zupełnie nowe możliwości zastosowania. Umożliwiono wymianę głowicy na taką, która spełni wymagania danej firmy (rozdzielczość 203 DPI, 300 DPI lub 600 DPI). Istnieje również możliwość wbudowania czytnika RFID, który ułatwia monitorowanie. Każda drukarka do etykiet Zebra ZT411 wyposażona jest w porty: USB, RS232, Bluetooth oraz Ethernet. Urządzenie może być sterowane bezprzewodowo za pomocą połączenia WiFi. Jest to więc specjalistyczna drukarka, która sprawdzi się w wielu przedsiębiorstwach.

Drukarka do etykiet Zebra ZT411 – gdzie może być stosowana?

Wszystkie drukarki etykiet Zebra ZT411 uznaje się za drukarki półprzemysłowe. Wynika to nie tylko z bardzo dobrej wydajności, ale też z odpowiedniego przystosowania samej obudowy. Została ona wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego metalu, który skutecznie ochrania drukarkę nawet w bardzo wymagających warunkach. Model ten sprawdzi się więc w hali produkcyjnej, magazynie, centrum wysyłkowym czy nawet w przypadku służby zdrowia.

Model Zebra ZT411 – drukarki etykiet, które warto wybrać?

Jeśli poszukujesz wytrzymałej drukarki do etykiet o wielu możliwościach od sprawdzonego producenta, a na dodatek w dobrej cenie, to z pewnością warto rozważyć wybór Zebra ZT411 – drukarki etykiet z tej serii cieszą się naprawdę wysoką renomą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here