Które media społecznościowe wybrać dla promocji firmy w sieci?

0
Które media społecznościowe wybrać dla promocji firmy w sieci?

Social media to coraz ważniejsze narzędzia do promocji. Warto wziąć je pod uwagę nie tylko ze względu na ich zasięg. Nad przepływem informacji, jakie do nich kierujemy można mieć skuteczną kontrolę. Każda agencja social media w Warszawie posiada własne, skuteczne metody wykorzystywania tych kanałów informacji. Czym kierować się wybierając przy wyborze konkretnego medium społecznościowego?

Jak aktywować i doładować pakiet Internetu mobilnego?

0
Jak aktywować i doładować pakiet Internetu mobilnego?

Internet mobilny w Orange gwarantuje Ci stały dostęp do globalnej sieci. Korzystając z oferty na kartę, w każdej chwili możesz aktywować dodatkowy pakiet danych, a przy doładowaniu konta zyskujesz nawet 100 GB.

Niewystarczający miesięczny limit danych to bolączką doskonale znana użytkownikom Internetu mobilnego – zwłaszcza tym, którzy często pobierają duże pliki lub regularnie korzystają z serwisów streamingowych. Orange przygotowało elastyczną ofertę dla wszystkich osób, które potrzebują nieograniczonego dostępu do sieci. Korzystając z mobilnego Internetu w Orange na kartę, w dowolnym momencie możesz aktywować dodatkowy pakiety danych. Do dyspozycji masz dwa rozwiązania:

 • pakiet jednorazowy – możesz samodzielnie aktywować go za każdym razem, gdy potrzebujesz dodatkowego transferu;
 • pakiet cykliczny – po aktywacji ważność pakietu będzie automatycznie przedłużana co 30 dni;

Klientom, którzy korzystają z Internetu na kartę, Orange proponuje następujące pakiety:

Pakiet Internetu 5 GB + nielimitowane SMS-y (ważny przez 30 dni)

 • Cena: 25 zł;
 • Aby aktywować pakiet jednorazowy, wyślij SMS-a o treści PAKIET25 pod numer 260;
 • Aby aktywować pakiet cykliczny, wyślij SMS-a o treści PAKIET25 pod numer 261;

Pakiet internetowy 2 GB + nielimitowane SMS-y (ważny przez 30 dni)

 • Cena: 15 zł;
 • Aby aktywować pakiet jednorazowy, wyślij SMS-a o treści PAKIET15 pod numer 260;
 • Aby aktywować pakiet cykliczny, wyślij SMS-a o treści PAKIET15 pod numer 261;

Pakiet Internetu 2 GB (ważny przez 30 dni)

 • Cena: 12 zł;
 • Aby aktywować pakiet jednorazowy, wyślij SMS-a o treści NET12 pod numer 260;
 • Aby aktywować pakiet cykliczny, wyślij SMS-a o treści NET12 pod numer 261;

Pakiet Internetu 500 MB (ważny przez 30 dni)

 • Cena: 5 zł;
 • Aby aktywować pakiet jednorazowy, wyślij SMS-a o treści NET5 pod numer 260;
 • Aby aktywować pakiet cykliczny, wyślij SMS-a o treści NET5 pod numer 261;

Jak doładować Internet na kartę w Orange?

Jeżeli korzystasz z internetu na kartę w Orange, konto możesz doładować m.in. za pomocą bankomatu, karty zdrapki, terminala płatniczego, a także drogą internetową. Karty zdrapki dostępne są w kioskach, sklepach spożywczych i supermarketach. Na każdej karcie, pod ochronną warstwą farby, znajduje się czternastocyfrowy kod. Aby doładować konto, na klawiaturze telefonu wybierz ciąg cyfr: *125*[kod doładowujący]#, a następnie zatwierdź go, wybierając opcję „zadzwoń”.

Konto w Orange na kartę doładować możesz także za pomocą wydruku z terminala płatniczego. Wydruk zawiera czternastocyfrowy kod doładowujący – aby uzupełnić środki na koncie, postępuj tak samo, jak w przypadku kodu z karty zdrapki. Ta usługa dostępna jest w sklepach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stacjach benzynowych, a za doładowanie z terminala możesz zapłacić za pomocą karty Visa lub MasterCard, a także BLIK-iem lub gotówką.

Szybkim i wygodnym rozwiązaniem są doładowania on-line. Aby w ten sposób doładować konto, wejdź na stronę https://doladowania.orange.pl/, podaj numer telefonu i adres e-mail, a następnie określ kwotę zasilenia i wybierz najdogodniejszą metodę płatności.

Orange przygotowało bonusy dla użytkowników mobilnego Internetu na kartę w taryfie Orange Free – za każdym razem, gdy doładujesz konto, otrzymasz dodatkowy pakiety danych. Jego wielkość uzależniona jest od kwoty doładowania:

 • Doładowanie 200 zł – bonus internetowy: 100 GB (ważny przez 5 miesięcy);
 • Doładowanie 100 zł – bonus internetowy: 50 GB (ważny przez 5 miesięcy);
 • Doładowanie 50 zł – bonus internetowy: 25 GB (ważny przez 3 miesiące);
 • Doładowanie 30 zł – bonus internetowy: 15 GB (ważny przez miesiąc);
 • Doładowanie 10 zł – bonus internetowy: 5 GB (ważny przez 5 dni);

Artykuł sponsorowany.

Najnowsze gry na Playstation – w które warto zagrać?

0
Najnowsze gry na Playstation – w które warto zagrać?

Pod koniec ubiegłego roku mieliśmy prawdziwy wysyp świetnych gier na Playstation 4. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś zapoznać się z nowościami, zobacz, które gry są godne uwagi. Pojawiło się wiele kontynuacji kultowych serii gier i to właśnie one cieszą się największą popularnością wśród graczy – w końcu grając w sprawdzone tytuły wiemy, czego można się spodziewać po fabule, mechanice i jakości świeżych gier.

Jak zadbać o bezpieczeństwo i wygląd smartfona?

0
Jak zadbać o bezpieczeństwo i wygląd smartfona?
Zdjęcie: funnycase.pl

Większość użytkowników telefonów przywiązuje olbrzymią wagę do kwestii bezpieczeństwa i estetyki posiadanych urządzeń. Nie ma w tym nic dziwnego, smartfony nie są tanie, nawet zakup aparatu ze średniej półki cenowej stanowi niemały wydatek, a koszt topowych modeli potrafi kilkukrotnie przekroczyć wartość średniej pensji. Poza tym wszyscy przecież lubimy ładne rzeczy.

Drzwiczki kominkowe z szybą samoczyszczącą – jak to działa?

0
Drzwiczki kominkowe z szybą samoczyszczącą – jak to działa?

Szyby w drzwiczkach kominkowych są narażone na zabrudzanie podczas palenia drewna w palenisku. Aby zapobiegać nieestetycznej sadzy, coraz więcej firm decyduje się na wykańczanie drzwiczek kominkowych szybami samoczyszczącymi.

Niemalże każdy właściciel kominka wyposażonego w drzwiczki kominkowe musi co jakiś czas przeczyścić jego szybę, aby usunąć z niej osadzającą się sadzę od środka kominka.

Taki problem pojawia się przede wszystkim przy paleniu drewnem mającym tendencję do produkcji dużej ilości sadzy, na przykład drewnem drzew iglastych czy drewnem o zbyt wysokim poziomie wilgotności.

Szyba samoczyszcząca – co to jest?

Aby czyszczenie szyby nie było potrzebne tak często, drzwi kominkowe mogą być wykończone specjalnymi szybami samoczyszczącymi, czyli pyrolitycznymi. Szybę taką możemy rozpoznać po jej lekko zielono-fioletowym kolorze.

Szyby te pokryte są warstwą tlenku metalu od strony wewnętrznej i aktywują zjawisko pyrolizy, czyli spalania, a w tym przypadku spalania cząsteczek osadzających się na nich sadzy. W rezultacie takie drzwi do kominka na dłuższy czas pozostają czyste.

Gdzie można kupić drzwi kominkowe z szybą samoczyszczącą?

Obecnie coraz więcej producentów wkładów, kaset oraz drzwi do kominków wykorzystuje szyby samoczyszczące.

Gdy poszukujemy drzwi do paleniska otwartego, możemy wybrać także drzwiczki kominkowe na wymiar, które będą pasowały idealnie do wymiarów i kształtu paleniska, aby uzyskać maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Drzwi oraz kominki i kasety z wysokiej jakości szybami pyrolitycznymi dostarcza między innymi firma IGNIF z Koszalina, która oferuje także drzwiczki do kominka na wymiar. Jako producent drzwi kominkowych zapewnia swoim klientom dostęp do najwyższej jakości wyrobów – zawsze w przystępnych cenach.

Z pełną ofertą firmy IGNIF można zapoznać się na jej stronie internetowej pod adresem: http://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/.

Zatem jeśli chcemy ograniczyć brudzenie się szyby kominkowej, warto zdecydować się na model wkładu, kasety albo drzwiczek wyposażony w szybę samoczyszczącą.

Sprawdzony sposób na otrzymanie najlepszych gier ze Steama za darmo!

0
Sprawdzony sposób na otrzymanie najlepszych gier ze Steama za darmo!

Steam to świetna platforma oferująca cyfrowy dostęp do tysięcy oryginalnych gier różnych gatunków. Dzięki możliwości korzystania z jednego konta na wielu urządzeniach, możesz cieszyć się rozrywką w zaciuszu domowym grając na PC, laptopie lub telewizorze równie dobrze jak w podróży.

Pomysły na prezent, które spodobają się każdemu

0
Pomysły na prezent, które spodobają się każdemu

Prezenty powinny przede wszystkim wywoływać pozytywne emocje, zaskoczenie, ale także być pamiątką. Niektórzy podchodzą bardziej pragmatycznie do tej kwestii, kupując wszystko to, co jest praktyczne. Dlatego często w święta lub z okazji imienin zyskujemy kolejną patelnię teflonową czy żelazko. Najważniejsze jest to, aby prezent sprawił radość obdarowanemu. Do wyboru podarunku powinniśmy podejść odpowiedzialnie, wcześniej zastanawiając się choćby nad jego rodzajem. Jedną osobę zadowoli element ubioru, inna będzie cieszyć się z książki, czy nowego zegarka. Wszystko to jest sprawą indywidualną.

Jakie akcesoria są niezbędne dla wygodnego korzystania z komputera?

0
Jakie akcesoria są niezbędne dla wygodnego korzystania z komputera?

Kompletowanie osprzętu komputerowego to niełatwe zadanie. Wybór odpowiednio silnego procesora, pojemnej pamięci RAM czy karty graficznej zajmuje sporo czasu i wymaga dużego budżetu. Ale to nie wszystko, co jest niezbędne, by korzystać z komputera. Ważne są także dodatki. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć!

Czy zainstalować program antywirusowy w tablecie?

0
Czy zainstalować program antywirusowy w tablecie?

Czy antywirus w tablecie to konieczność? Często zastanawiamy się, czy musimy go zainstalować, sądząc, że tablety i smartfony nie są zagrożone. Okazuje się, że szkodliwe oprogramowanie może jednak być niebezpieczne także dla tych urządzeń. Antywirus to podstawa bezpieczeństwa dla systemu każdego urządzenia.

Kto zajmie się zaprojektowaniem logo firmy, gdzie szukać pomocy?

0
Kto zajmie się zaprojektowaniem logo firmy, gdzie szukać pomocy?

Oczywiście każdy może stworzyć samodzielnie logo (nawet za pomocą darmowych programów), niestety nie jest to polecany zabieg, zwłaszcza jeśli się na tym nie znacie. Logo to bardzo istotny element każdej firmy, bo dzięki niej staje się rozpoznawalna, zapamiętywana i później – popularna – o ile logo jest naprawdę dobre, chwytliwe.

Warto więc wydać trochę więcej pieniędzy i zlecić projektowanie logo – profesjonalistom.

W sieci, tak więc bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie znajdziecie odpowiedniego grafika komputerowe dla siebie. Wpisując w wyszukiwarkę, takie hasła, jak: projektowanie logo, zaprojektować logo, logo projektowanie, gdzie zlecić logo, projektowanie logotypu.

Poznacie oferty wielu firm i osób prywatnych, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem logo dla firm, przedsiębiorstw, osób prywatnych – i na pewno zajmą się tym w bardzo profesjonalny sposób. Wyślą Wam kilka projektów – po zaakceptowaniu, któregoś z nich, obrobi dokładnie ten, który wybraliście. Odeśle Wam go wraz z prawami autorskimi do niego, tak więc będziecie mogli go dowolnie wykorzystywać, bo będzie już tylko WASZ.

Grafik komputerowy, czy ten z profesjonalnej firmy, czy ten, który sam prowadzi działalność gospodarczą (koniecznie taki, który może podpisać umowę i wystawić dla Was fakturę, zwłaszcza, jeśli projekt faktycznie będzie dość drogi – a sięgają one nawet kwot 5 czy 10 TYSIĘCY), sprawi, że Wasze logo będzie chwytliwe, rozpoznawalne, popularne!

Nie bierzcie się samodzielnie za projektowanie logo, bo możecie na tym naprawdę sporo stracić… a tego przecież nie chcecie.

Faktycznie sam projekt logo, może okazać się dość drogim przedsięwzięciem, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynacie rozkręcać swoją firmę, czy stronę internetową, ale na pewno taki wydatek szybko Wam się zwróci – możecie być tego pewni. Warto więc się nad tym poważnie zastanowić – i to dość szybko – jeszcze zanim zaczniecie „działać”. Im szybciej tym lepiej.

Warto zapamiętać:

1.Logo to narzędzie – ma za zadanie pracować na korzyść marki.

2.Logo ma swoje… obowiązki. Ma za zadanie realizować cele wizerunkowe.

3.Logo to swego rodzaju skrót myślowy. Ma za zadanie przekazać styl marki – czy to restauracja czy sklep ze skarpetkami czy… gadżetami dla dorosłych.

4.Logo ma się głównie podobać odbiorcom – nie twórcom.

5.W logo nie chodzi tylko o estetykę. Ma ono nie tylko być „ładne” czy „brzydkie”. Logo ma być unikalne, czytelne, pasujące do marki!

6.Musisz wziąć pod uwagę konkurencję – albo Twoje logo będzie się wyróżniało, albo… Twój wysiłek i cały interes pójdą na marne.

7.Nie spiesz się, poszukaj inspiracji. Nie przyglądaj się tylko konkurencji…

8.Moodboard – tablica z inspiracjami. wrzuć tam wszystkie swoje pomysły, by mieć je w jednym miejscu, by widzieć w którym kierunku powinien iść projekt logo – przecież nie można polegać tylko i wyłącznie na grafiku, który będzie je wykonywał.

zobacz więcej

ZOBACZ TEŻ